Doma s Karlovarskem B 5 bodů - 11.2.2017

Netoličtí volejbalisté zabodovali

Pouhou jednu výhru za posledních šest zápasů slavili ve II. lize volejbalisté Netolic. Nyní hostili předposlední béčko Karlovarska.

Za podpory věrných fanoušků se Netoličtí do soupeře pořádně zakousli a první utkání vyhráli hladce 3:0. Odveta již nebyla tak jednoduchá. Netoličtí sice vyhráli první set, ale další dva patřily hostujícímu celku. Domácí se však nesložili, znovu převzali taktovku utkání do svých rukou, čtvrtý set otočili a srovmali na 2:2. Ve zkrácelém pátém setu si již došli pro druhý bod za výhru 3:2.

V tabulce jsou netoličtí na klidném šestém místě.

Komentář k utkání v pondělním tištěném vydání Prachatického deníku.

Autor: Vladimír Klíma